SOSYALBEN AKADEMİ HAKKINDA

SosyalBen Akademi, 2015 yılında Ece Çiftçi tarafından kurulmuş SosyalBen Vakfı’nın ikinci iktisadi işletmesidir.

Sosyal girişimci bir kuruluş olan SosyalBen Akademi, Türkiye’deki gönüllülük oranını artırabilmek ve daha yaşanılabilir bir dünya yaratmak için kurumsal firmalara, eğitim kurumlarına ve yurt dışı üniversitelerine hazırlanan bireysel öğrencilere sosyal sorumluluk proje danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Verilen Danışmanlık ile öncelikli olarak bireylerin gönüllülük faaliyetlerine katılımının yaygınlaştırılması amaçlamakta ve bu kapsamda bireylerin ve kurumların sosyal sorumluluk saatlerini en aktif, verimli ve yaratıcı şekilde geçirmeleri için kişiye ve kuruma özel sosyal sorumluluk programı hazırlanmaktadır.

Verdiği danışmanlık hizmeti karşılığında elde ettiği gelirin %45’ini SosyalBen Vakfı’na aktararak toplumsal faydaya sürdürülebilir bir şekilde katkı sağlamaktadır. SosyalBen Vakfı’nın yaptığı çalışmaları daha yakından inceleyebilmek için www.sosyalben.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SosyalBen Akademi’nin kurucusu Ece Çiftçi Kagider, Ekonomist ve Garanti Bankası'nın düzenlediği Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması'nda sosyal girişimcilik modeli ile 34.000 kadın arasından Türkiye'nin Kadın Sosyal Girişimcisi seçilmiştir.

 

SosyalBen Akademi

Dünyadan Biz Sorumluyuz

Dünyadan Biz Sorumluyuz...

''SosyalBen Akademi 2015 yılında Ece Çiftçi tarafından kurulmuş SosyalBen Vakfı’nın ikinci iktisadi işletmesidir. Sosyal girişimci bir kuruluş olan SosyalBen Akademi, Türkiye’deki gönüllülük oranını artırabilmek ve daha yaşanılabilir bir dünya yaratmak için kurumsal firmalara, eğitim kurumlarına ve yurt dışı üniversitelerine hazırlanan bireysel öğrencilere sosyal sorumluluk proje danışmanlığı hizmeti vermektedir.''

 

SOSYALBEN AKADEMİ HİZMET MODELLERİ

SOSYAL SORUMLULUK

DANIŞMANLIĞI

ALT

PROGRAMLAR

GÖNÜLLÜ

DEĞİŞİM PROGRAMLARI

 

BLOG
DUYURULAR

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

 

 

246 PROJE GERÇEKLEŞTİ
5929 SAAT GÖNÜLLÜ FAALİYET GERÇEKLEŞTİ
2127 ÖĞRENCİ PROJELERİNE LİDERLİK YAPTI

E BÜLTEN KAYIT

Projelerimizden, kampanyalarımızdan, geliştirdiğimiz yeni hizmetlerden, duyurulardan, bildirimlerden haberdar olmak için E BÜLTEN KAYIT formu ile sistemimize kaydolmanız yeterlidir.

E BÜLTEN KAYIT

KAYDET