İLETİŞİM

Kurumsal Sosyal Sorumluluk algısı, markaların ön plana çıkmasında ve tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu kapsamda SosyalBen Akademi tarafından verilen profesyonel danışmanlık hizmeti ile kurumlar, kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal faydayı gözetirken, çalışanlarını gönüllülük kavramı ile tanıştırma fırsatı yakalar.


ADRES

Nispetiye Caddesi Petrol Sitesi 9.Blok D:15 Etiler/Beşiktaş/İstanbul

TELEFON

Çalışma koşullarımız gereği telefon numaramızdan sizlerle iletişime geçemiyoruz, bize her zaman yukarıdaki mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.Tüm sosyal medya mecralarımızdan da bizleri takip edebilir, ulaşabilirsiniz.


İLETİŞİM FORMU


Dünyadan Biz Sorumluyuz...

''SosyalBen Akademi 2015 yılında Ece Çiftçi tarafından kurulmuş SosyalBen Vakfı’nın ikinci iktisadi işletmesidir. Sosyal girişimci bir kuruluş olan SosyalBen Akademi, Türkiye’deki gönüllülük oranını artırabilmek ve daha yaşanılabilir bir dünya yaratmak için kurumsal firmalara, eğitim kurumlarına ve yurt dışı üniversitelerine hazırlanan bireysel öğrencilere sosyal sorumluluk proje danışmanlığı hizmeti vermektedir.''

 

SOSYALBEN AKADEMİ HİZMET MODELLERİ

SOSYAL SORUMLULUK

DANIŞMANLIĞI

ALT

PROGRAMLAR

GÖNÜLLÜ

DEĞİŞİM PROGRAMLARI

 

BLOG
DUYURULAR

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

 

 

246 PROJE GERÇEKLEŞTİ
5929 SAAT GÖNÜLLÜ FAALİYET GERÇEKLEŞTİ
2127 ÖĞRENCİ PROJELERİNE LİDERLİK YAPTI

E BÜLTEN KAYIT

Projelerimizden, kampanyalarımızdan, geliştirdiğimiz yeni hizmetlerden, duyurulardan, bildirimlerden haberdar olmak için E BÜLTEN KAYIT formu ile sistemimize kaydolmanız yeterlidir.

E BÜLTEN KAYIT

KAYDET