SosyalBen Akademi bireysel ve kurumsal firmaların yanı sıra kamu kurumlarıyla da iş birliği halinde çalışmalarını sürdürmektedir. Çeşitli valilik ve belediyeler ile projeler gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Çalışılan kamu kurumunun ihtiyacı doğrultusunda bir stratejik plan belirleyen SosyalBen Akademi, hazırladığı stratejik plan doğrultusunda projeleri hayata geçirmek konusunda kurum çalışanlarına eğitimler düzenlemektedir.
Sosyal sorumluluk proje danışmanlık hizmetimizle şirketlere toplumsal faydayı gözeten, çalışanlarına gönüllülük kavramını benimseten, kurum içi aidiyeti destekleyen projeler sunuyoruz. Şirketlerin misyon ve vizyonunu göz önünde bulundurarak kurumsal sosyal sorumluluk stratejileri geliştiriyor, firmaların kurumsal sosyal sorumluluk alanında doğru hedef kitleyle buluşmaları ve sektörlerinde fark yaratabilmeleri için danışmanlık veriyoruz.
SosyalBen Akademi olarak geliştirmiş olduğumuz sosyal sorumluluk proje danışmanlığı ile eğitim kurumlarına özgü müfredat sistemi hazırlayarak; sosyal sorumluluk ve sosyal girişimcilik hakkında teorik bilgileri uygulama projeleriyle pekiştirerek öğrencilerle buluşturuyoruz. Öğrencilerin küçük yaştan itibaren sosyal sorumluluk bilincine sahip olmalarını sağlıyor ve topluma duyarlı bireyler yetiştirmeleri için eğitim kurumlarına danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Sosyalben Akademi olarak öğrencilerin, akademik başarılarının yanında yaşadıkları topluma fayda sağlayan bireyler olabilmeleri için bireysel sosyal sorumluluk proje danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yurt dışı ve yurt içi üniversite kabullerinde önemli bir kriter haline gelen topluma hizmet kavramını öğrencilerle tanıştırırken; topluma hizmet saatlerini aktif bir şekilde geçirmelerine, sosyal sorumluluk ile ilgili teorik eğitimler ve uygulamalarla kendi projelerine liderlik yaparak fark yaratmalarına destek oluyoruz.

Dünyadan Biz Sorumluyuz...

''SosyalBen Akademi 2015 yılında Ece Çiftçi tarafından kurulmuş SosyalBen Vakfı’nın ikinci iktisadi işletmesidir. Sosyal girişimci bir kuruluş olan SosyalBen Akademi, Türkiye’deki gönüllülük oranını artırabilmek ve daha yaşanılabilir bir dünya yaratmak için kurumsal firmalara, eğitim kurumlarına ve yurt dışı üniversitelerine hazırlanan bireysel öğrencilere sosyal sorumluluk proje danışmanlığı hizmeti vermektedir.''

 

SOSYALBEN AKADEMİ HİZMET MODELLERİ

SOSYAL SORUMLULUK

DANIŞMANLIĞI

ALT

PROGRAMLAR

GÖNÜLLÜ

DEĞİŞİM PROGRAMLARI

 

BLOG
DUYURULAR

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

 

 

246 PROJE GERÇEKLEŞTİ
5929 SAAT GÖNÜLLÜ FAALİYET GERÇEKLEŞTİ
2127 ÖĞRENCİ PROJELERİNE LİDERLİK YAPTI

E BÜLTEN KAYIT

Projelerimizden, kampanyalarımızdan, geliştirdiğimiz yeni hizmetlerden, duyurulardan, bildirimlerden haberdar olmak için E BÜLTEN KAYIT formu ile sistemimize kaydolmanız yeterlidir.

E BÜLTEN KAYIT

KAYDET